Dvojlôžková izba klasik

69,00 From / per night

Dvojlôžková izba klasik bez možnosti prístelky má manželskú posteľ. Izba sa skladá zo vstupnej chodby, spálne a kúpeľne s toaletou.

Apartmán s možnosťou prístelky

115,00 From / per night

Dvojmiestny mezonetový apartmán, ktorý sa skladá z dvoch miestnosti . Na poschodí sa nachádza nočná časť s manželskou posteľou a šatníkom a na prízemí sa nachádza denná obývacia časť s klimatizáciou, balkónom a kúpeľňou s toaletou.

De Luxe dvojlôžková izba s možnosťou prístelky

89,00 From / per night

Priestranná rodinná izba pre dve osoby s manželskou posteľou s možnosťou dvoch prísteliek. Izba sa skladá zo vstupnej chodby, kuchynského kútu, spálne s klimatizáciou, s balkónom, so sedacou súpravou a kúpeľne s toaletou.

Jednolôžková izba

55,00 From / per night

Jednolôžková izba bez možnosti prístelky ma jedno lôžko. Izba sa skladá zo vstupnej chodby, spálne s klimatizáciou, balkónom a kúpeľne s toaletou.

Dvojlôžková izba komfort s možnosťou prístelky

79,00 From / per night

Dvojlôžková izba komfort s manželskou posteľou a s možnosťou prístelky. Izba sa skladá zo vstupnej chodby, spálne s klimatizáciou, balkónom a kúpeľne s toaletou.

Dvojlôžková izba komfort

79,00 From / per night

Priestrannejšia dvojlôžková izba komfort bez možnosti prístelky má manželskú posteľ.  Izba sa skladá zo vstupnej chodby, spálne, kúpeľne s toaletou a balkóna.

Dvojložková izba s možnostou prístelky klasik

69,00 From / per night

Útulná dvojlôžková izba klasik s možnosťou prístelky má manželskú posteľ a jedno samostatné lôžko. Izba sa skladá zo vstupnej chodby, spálne a kúpeľne s toaletou.

Showing 1 to 7 of 7 results