Autom

Príjazd z Bratislavy

Z Bratislavy pôjdete po diaľnici D1 smer Trenčín, Žilina. Výjazd z dialnice Nemšová, Dubnica, Trenčianske Teplice vpravo. Pokračujete smer obec Trenčianska Teplá, na križovatke v Trenčianskej Teplej (pred železničným priecestím) odbočíte vľavo na Trenčianske Teplice – cca 6 km. Vzdialenosť Bratislava – Trenčianske Teplice 150 km

Príjazd zo Žiliny, Košice

Smer cesty Žilina, Trenčín, Bratislava. Z cesty E50 sa dostanete na diaľnicu D1 smer na Bratislavu. Výjazd z diaľnice Nemšová, Dubnica vľavo. Pokračujete smer obec Trenčianska Teplá, na križovatke v Trenčianskej Teplej (pred železničným priecestím) odbočíte vľavo na Trenčianske Teplice – cca 6 km. Vzdialenosť Žilina – Trenčianske Teplice 80 km, Košice – Trenčianske Teplice 300 km

Príjazd od Brna

Cestou E50 smer Uherské Hradište, Uherský Brod, Trenčín. Hraničný prechod Starý Hrozenkov, pokračovať po E50 cez Trenčín až po obec Trenčianska Teplá. V Trenčianskej Teplej odbočiť za železničným priecestím vpravo na Trenčianske Teplice.

Autobusom

Medzinárodné linky stoja aj v Trenčianskych Tepliciach. Autobusové spojenie si môžete vyhľadať na stránke cp.atlas.sk

Vlakom

Odporúčame vlakové spojenie do Trenčína, odkiaľ je najlepšie autobusové spojenie do Trenčanských Teplíc. Vlaková stanica v Trenčianskej Teplej má električkové spojenie do Trenčanských Teplíc, ktoré však funguje v obmedzenom režime. Vlakové spojenia si môžete vyhľadať na stránke www.zsr.sk.

Za dvadsať rokov budeš viac sklamaný z vecí, ktoré si neurobil, než z tých, ktoré si urobil. Tak odhoď kotvy. Odplávaj z bežného prístavu. Naber do plachiet priaznivý vietor.
Skúmaj. Snívaj. Objavuj.