Hotel Vila Anna ****

20170315_132941

Miesto kde je skutočný relax spojený s prírodou.

Svet prináša poklad hodnotných prvkov do našej mysle – nezabudnuteľný relax a oddych, kúzlo krajiny, harmónia architektúry, unikátne spojenie s prírodou, láskavý a priateľský personál vytvára skvelé podmienky pre ničím nerušený oddych.

Hotel Vila Anna**** sa nachádza v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice, ktoré leží v západnej časti Slovenska uprostred 17 km dlhého údolia, v úzkej doline, ktorou preteká potok Teplička a mesto lemujú dva výrazné chrbty – zo severnej strany Grófovec (557 m n. m.) a z južnej Klepáč (575 m n. m.), ktorý je zároveň najvyšším vrcholom nad kúpeľmi. Pomerne malá veternosť na území mesta je spôsobená práve menovanými chrbtami. Okolité zalesnené stráne a ideálna chránená poloha mestečka vytvára vhodné podmienky pre celoročný oddych a mnoho voľnočasových aktivít.
Trenčianske Teplice sú jedny z mála kúpeľov, ktoré si zachovali ráz čisto kúpeľného mesta. Práve vďaka svojej polohe v romantickom prírodnom prostredí ich v minulom storočí pomenoval známy románopisec Móric Jókai ako „Perlu Karpát“.  
Rozľahlý kúpeľný park s jazierkom a okolitá prírodná scenéria sú najlepším miestom pre váš oddych a relax.

Hotel Vila Anna**** Vám ponúka jedinečný wellness, návrat k prírode a zároveň pohodlie 21. storočia. Vstúpte do srdca „Perly Karpát“ a zažite jedinečný oddych a atmosféru Hotela Vila Anna****

    Ostante s nami v spojení

    17. novembra č. 4, Trenčianske Teplice, Slovensko
    +421 32 655 37 61